Cookies nám umožnujú poskytovať lepšie služby. Používaním alebo zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Viac info o cookies.
Galérie k článkom Nezaradené Countrycross Enduro Motokros Tréning Quad Moje moto Trial Supermoto História Pridať galériu

VYHĽADÁVANIE


NAJNOVŠIA GALÉRIA

ukazka

CC Domaniža 10.8.2019

NAJNOVŠIE VIDEO

COUNTRYCROSS DOMANIŽA 2019 (2)

COUNTRYCROSS DOMANIŽA 2019 (2)

SPONZORI


Fotogaléria - JAWA Tramvaj po renovácii

Zverejnené: 02.02.2011 10:00, typ: história, autor: peto, miesto: nie je uvedené

Hodnotenie galérie: (22x hodnotené, spolu 215 bodov)

slubil som finalny produkt tu je v plnej krase - pokracovanie galerie Fotogaléria - Jawa Tramvaj - renovácia

FB Zdieľať fotky na Facebooku

Komentáre

admin, 02.02.2011 10:02
Mňam, nechať len v garáži (obývačke, spálni), nezašpiniť, nepokaziť :skull:

volodaj, 02.02.2011 10:04
fúúúú tak toto je pecka

mirec126, 02.02.2011 10:50
zaujimalo by ma ze kolko to ma kw ???
ale spravena je dobre , tuu je skoda aj zaspinit

admin, 02.02.2011 11:08
kW a kone ma tiež trápili keď som mal 17 :~

madMX, 02.02.2011 11:24
wow...do muzea s nou ;)...
len pozeram ake bolo ulozenie zadnej vidlice, ze to vobec vydrzalo...a startovanie napriamo na kluku, tiez super vymysel ;)

JURIPKO, 02.02.2011 11:37
Takto nejako vyzerala aj moja čz-tka pred prvomájovým motocrossom na Myjave krásna je a precízna práca.

emil, 02.02.2011 11:59
joooj to je kúsok odložiť a občas prebehnúť zopár metrov :bla:

torrelles, 02.02.2011 13:02
toje 125? ci 250? :) krasna je

slovak11, 02.02.2011 13:04
nadhera, ja obdivujem trpezlivost takýchto ludi čo maju vôlu nielen taketo nečo začať ale dokončit do takehoto konca. Davam pokonu za takuto robotu. :-O :-O

peto, 02.02.2011 13:58
dakujem za pochvalu kw neviem ale je to polliter .a robota ..brnkacka 3 mesiace radosti :D :D :D

199travis199, 02.02.2011 14:10
neskutočná kráska :-O :-O krajšia ako hoci ktorá nová !

motkar, 02.02.2011 14:25
peto treba jej spraviť miesto v obývačke

vbama, 02.02.2011 14:28
no je skutočne prekrásna :!: pripomína mi prekrásne zdobený medovník. ktorý nemožno ani ochutnať, pretože by sa stratilo to "krásno" (tomXX: chýbajú tu na takéto príležitosti slintajúci smajlíci ;) )

petokx, 02.02.2011 14:45
škoda že je ich tak málo.to je krásny stroj. B-)

krampus, 02.02.2011 17:00
Tri palce hore !!! Môj veľký obdiv-vynikajúca práca, s citom pre pôvodnosť, nie ako teraz tie prechrómované repliky.
Len otázka na peta, už si nepamätám,tie zadné tabuľky mali taký eliptický tvar, alebo Ti to tak "vyšlo"?
Neber to ako podryp, naozaj sa len pýtam.

Laco, šak sme videli, nádherná je aj Tvoja, čo už nevyzerá tak ako na 1.mája?

Upravil krampus, 02.02.2011 17:02:45

picaso, 02.02.2011 17:38
klobuk dolu ,,,,,,,,,,,,,boli to umelci ti nasi predkovia :D

peto, 02.02.2011 18:54
som rad ze som Vas potesil :!: a tie tabulky ...je to jedina vec neoriginalna na jawke su z neakej aprilie skrabe ma to dost na svedomi asi pozhanam druhe.svoju obyvacku este nemam zatial bude v pivnici a odviest sa nanej neviem neviem tak mozno v lete ale dovtedy sa na vozenie hadam nieco zozenie ;) neaka 525ka ak by ste o neakej vedeli napiste najlepsie aj z tp.popripade 450 exc este raz dakujem za pochvali

popo, 03.02.2011 08:03
Fakt nádherná práca klobúk dole... :lol:

JURIPKO, 03.02.2011 08:40
krampus ej veru teraz nie je rozobratá a pomaličky ju dávam do stavu pretekárskeho ešte si ju chcem užiť ;)

placke, 06.02.2011 08:10
Absulutórium, pecka.

lukasko, 08.02.2011 17:34
dokonalá ;)

enduromotosport, 12.02.2011 20:25
Krása!

quizath, 13.02.2011 17:50
Parada, na takejto motorke som sa prvy raz v zivote vozil, bolo to na zelenom dvore pred 25-timi rokmi .. mal som okolo 5 rokov a dodnes si pamatam na ten zazitok a na rozhodnutie, tak to je super toto chcem robit ... (PS: samozrejme previezol ma foter)

reed, 16.07.2011 23:09
nádhera,tuším na takých jazdili šesťdňovú

Pridať príspevok môže len registrovaný člen!

<<   September 2019   >>

PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Čo nás čaká najbližšie

cal_icon 21.09.2019
MM SR Countrycross + Quad
Morovno
cal_icon 22.09.2019
MM SR Countrycross dvojíc
Morovno
cal_icon 06.10.2019
MM SR MX OPEN
Šenkvice
...ďalšie udalosti

Reklama

Fotka týždňa

Fotka mesiaca

Komentáre Staršie fotky