Galérie k článkom Nezaradené Countrycross Enduro Motokros Tréning Quad Moje moto Trial Supermoto História Pridať galériu

NAJNOVŠIE VIDEO

Prolog Norskeho endura Jevnaker 23.8.2019

SPONZORI

Fotogaléria - Majstrovstvá Európy Poľsko Lidzbark-Warmiňski

Zverejnené: 08.05.2010 10:00, typ: motokros, autor: patosi, miesto: nie je uvedené

Hodnotenie galérie: (4x hodnotené, spolu 36 bodov)

Prinášam fotografie z majstrovstiev Európy v Poľsku- Lidzbark-Warmiňski ,ktoré sa konali dňa 1-2.5.2010 kde náš jazdec Richard Šikyňa skončil na krásnom 4.mieste keď skončil v prvej jazde na 8 a v druhej na 4 mieste ,čo mu prinieslo krásnych 31 bodov a po súčte z minulého závodu kde získal 29 bodov ho to posunulo na 4 miesto v priebežnom hodnotení. Jeho brat Denis Šikyňa skončil na 35 mieste a Pavol Repčák na 31 mieste.

jurajbel, 10.05.2010 09:52
Tak na takomto teréne vybojovať 4.miesto!!!!! To by bolo treba asi nejaké lopatky!
Riškovi /št.č.27/ ešte raz gratulujeme!
Veľký obdiv aj jeho bráškovi Denisovi /št.č.28/, že to dobojoval, nevzdal a dojazdil! Síce bez bodov, ale aj to príde.

jurajbel, 23.05.2010 00:04
Pridám to sem i keď to priamo nesúvisí. Riško sa zúčastňuje počas víkendu ďalšieho podujatia ME MX65
v Holandsku v meste Halle.
Dnes prebehli oboznamovacie a kvalifikačné tréningy - z celkovo prihlásených 49 jazdcov sa Riško umiestnil na peknom 16.mieste - veríme, že to zajtra vo finálových bude čosi lepšie - vraj neposlúchala motorka!
Za SMF tam máme ešte jedného jazdca - Patrika Borovičku z ČR, ten sa kvalifikoval do finále z 36.miesta.

Upravil jurajbel, 23.05.2010 00:06:08

jurajbel, 23.05.2010 17:11
Aktuálne konečné info z Holandska z ME MX65 - v prvom kole po kotrmelcoch na štarte - je tam 40 paličov a ani jeden neuberie plyn v prvej zákrute - sa Riškovi nepodarilo naštartovať a s veľkou stratou sa vydal na trať. Skončil až na 33.mieste. Druhá rozjazda bola omnoho úspešnejšia, skončil na peknom 9.mieste - celkovo vydalo na 15.miesto. Museli tam byť riadne posuny v tabuľke!
I napriek všetkému nešťastiu je to perfektný výsledok na domácej pieskovej trati Holanďanov.

GRATULUJEME !

jurajbel, 25.05.2010 00:36
Celkom potešiteľná správa - Riško si i napriek nešťastiu na pretekoch v Halle /NL podržal celkové 5.miesto - výrazne sa však zvýšil náskok vedúcich jazdcov na 1. a 2.mieste, ale 3.priečku nemá ďaleko - len 8bodov!! Držíme palce do ďalších pretekov v Zarnesti/ Rumunsko 5.-6.6.2010