Cookies nám umožnujú poskytovať lepšie služby. Používaním alebo zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies. Viac info o cookies.
Galérie k článkom Nezaradené Countrycross Enduro Motokros Tréning Quad Moje moto Trial Supermoto História Pridať galériu

VYHĽADÁVANIE


NAJNOVŠIA GALÉRIA

ukazka

CC Domaniža 10.8.2019

NAJNOVŠIE VIDEO

COUNTRYCROSS DOMANIŽA 2019 (2)

COUNTRYCROSS DOMANIŽA 2019 (2)

SPONZORI


Fotogaléria - Historická Jawa 500 Tramvaj

Zverejnené: 27.03.2010 13:00, typ: história, autor: peto, miesto: nie je uvedené

Hodnotenie galérie: (12x hodnotené, spolu 99 bodov)

Moje nove moto na sezonu. Posezone ju caka renovacia urcite ju este uvidite.

FB Zdieľať fotky na Facebooku

Komentáre

malypalic, 27.03.2010 13:19
to kde si zohnal hentaku motorku musela vela stat :D

mion, 27.03.2010 14:38
to je aky rocnik?

oheeen, 27.03.2010 15:26
:) asi som sa zalubil :D :D a tiež by ma zaujmalo čo to je za ročnik

peto, 27.03.2010 16:11
este som nemal dole prednu masku je tam stitok ked pozrem dam vediet

Miso0713, 27.03.2010 16:25
Tipujem 1978. Dedkov sused má podobnú, 350-ku čo si spomínam tak typ 653, vyzerá to skoro tak isto ako toto ale jeho je fakt vyšperkovaná a určite viem že by ju pod 5000 eur nedal pretože má k tomu aj športový preukaz + je to na papieroch....

tarbi3, 27.03.2010 16:54
tak tato motorka to je riadny unikát !!! bral by som ju hned ;) - veteran ako sa patrí - tu len tak lahko človek nezozenie a hlavne nie lacno

excmania, 27.03.2010 18:36
nevoz sa natom,zberatel ti to vymeni hned za modernu masinu

excmania, 27.03.2010 18:38
hups,pardon citam ze pojde na renovaciu ;) pardooon :shame: :roll:

peto, 27.03.2010 19:23
ale az po sezone este si ju chcem uzit v terene

kxbibo, 27.03.2010 19:24
Krásny kúsok. Škoda to drať.

peto, 27.03.2010 19:46
bibo poznas ju ?

garfild, 27.03.2010 20:21
Peťko pekná mašinka,ked ju spravíš ako tú čo si mi ukazal doma v PC tak to bude paráda.

KTM-FAN, 27.03.2010 20:32
Ale kdeze rok 1978 - toto je novsie.
1978 este tramvaje neboli - jazdili sa "sadochy"- este plechova nadrz, vyfuk bokom ....

http://mysite.verizon.net/jawaman/ISDT.htm

Upravil KTM-FAN, 27.03.2010 20:35:09

peto, 27.03.2010 20:37
garfild nazdar tak co masina sluzi?

peto, 27.03.2010 20:55
MALIPALIC; URCITE STALA VIAC AKO TA TVOJA...

Miso0713, 27.03.2010 21:30
KTM-FAN: Môže byť novšia , nehádam sa len viem že ten susedko vravel že to je 1978. Ale to označenie som si neni taký istý či ozaj 653, ale téma ma celkom zaujala tak som brúsil po nete a našiel som to čo sa na ňu najviac podobá

http://mysite.verizon.net/jawaman/ISDT.htm

tuna má označenie Jawa typ 654 (1978 360 ISDT). Teraz sa bavím o tej susedovej.

čo sa týka tejto tramvaje tak najskôr čo som našiel tak to je 1984. Ak sa mýlim opravte ma niekto :)

http://www.autosoviet.altervista.org/500enduro6d-1984.jpg



KTM-FAN, 27.03.2010 23:30
Tramvaj bola isto prv - tovarensky ju mali tusim 1979 alebo 1980

KTM-FAN, 27.03.2010 23:36
Tu aj foto z roku 1981

http://www.cz-motokros.com/index.php?id=moto&typ=jawa20070206160610&zpet=

Ale typ 652 ( aspon teda obsah 250 ) bol uz v roku 1980

kxbibo, 28.03.2010 10:15
peto: nepoznám ju ale páčia sa mi takéto motorky. Ale taká motorka si zaslúži len čičíkať a v nedeľu za pekného počasie ju vyvenčiť po lúčke. :lol:

peto, 28.03.2010 13:28
kxbibo: opytaj sa tatka to on ma nanu navnadil asi prvy aj mi ju ukazoval. ktm:fan ; myslim si ze ta tvoja foto je prechod sadilka na tramvaj a rok 79-80 moze byt

gspeter, 28.03.2010 17:42
fuuuu tak tuto motorku si pametam mal ju kedysi kamarat .........vynimocny kusok ......... zberatel ktory ju kupuval nechcel vediet ani ci ide ani nechcel startovat hned ju nalozil a isiel .............. a to nakopovanie dopredu to uz bolo co povedat .........odrete litka:)

momo, 28.03.2010 20:44
gspeter .to nakopávanie dopredu nebola až taká zlá vec.

JURIPKO, 29.03.2010 08:39
Pekná historická Jawka peto presne ako píšeš najskôr užiť až potom renovovať tiež tak chcem z mojou čž-tkou ;)

malypalic, 29.03.2010 16:47
PETO:šak to je jasne že viac stala kolko asi povec 4000€?

KTM-FAN, 29.03.2010 18:17
2 malypalic

Pochybujem. Jawiek sice moc nebolo ale zase nieje to uplna raritka a v CR je ich dost.
Pochybujem ze by niekto domaci dal taku sumu aj za zrenovovanu. - Vonku to uz je to ine ( hlavne dane tym ze ludia tam maju trocha ine peniaze).

dany, 29.03.2010 18:41
Caute nechcelo sa mi citat celu diskusiu,ale chcem sa spytat ,ze kde si to kupil?

dany, 29.03.2010 18:44
A ci sa to da este zohnat?

momo, 29.03.2010 22:39
dany .To sa predáva na Miletičke hned vedla mäsiarstva . Myslíš že to je také jednoduché zohnať niečo také za priatelnú cenu? Tan kto to má si to bud nechá alebo chce za to kurev...ú cenu . viem o desiatkach takých strojoch ktoré odišli do Nemecky hovoriacich krajín za také peniaze že by si si za to kúpil aj dve funglovice.

peto, 30.03.2010 13:55
no asi takto; kupil som to v tn a cena ....sa nehovori ale je to min. o polovicu menej ako napisal MALY PALIC takze nato v akom je to stave skoro vsetko orig. tak za super cenu predal som wrf 450 04 a kupil toto je to rozdiel vo vozeni ale hodnota raz taka ale mozno pojdem nanej v trencine 2 hodinouku cez leto uvidim este

ondrej5, 31.03.2010 09:21
perfektna masina

peto, 31.03.2010 14:57
miso 0713 mas pravdu mam presne to co tvoj sused na stitku je rok 78 typ 654 a obsah 362, 123 kg to je starsia ako je na obrazkoch (hore) to uz je novsia tramvaj ja mam tu prvu to je prechod sadilek-tramvaj takze spravne rok 1978

KTM-FAN, 31.03.2010 19:47
2peto

Nuz ak mas na stitku rok 1978 a typ 654 - tak to nieje v povodnom stave ! - tramvaj vtedy este nebola a aj mala ine typove oznacenie .

Na tomto linku
http://www.isdt.eu/mediac/450_0/media/DIR_69101/jawa.jpg
najdes typ 654 z roku 1980 - to bol ten prechodovy - lebo ma napr. uz vyfuk horom ale este stale po tej istej strane.

Popis na na tejto stranke pri konci
http://www.isdt.eu/1373.html


Ta tvoja je novsia ako 1980 - uz klasicka tramvaj z prechodom vyfuku z jednej strany na druhu.

KTM-FAN, 31.03.2010 20:00
A este jeden zaber - TOVARENSKA jawa ( to znamena ze o kus vpred ako seriovka) z roku 1979 na ISDT - o klasickej tramvaji ako mas ty sa im este asi ani nesnivalo ;)

http://www.veteranforum.cz/photo.php?photo=photos/2009/0905174657.jpg

peto, 01.04.2010 11:26
tak ja osobne ssi myslim ze mam starsiu pretoze mam inu este laminatovu nadrz a zadny blatnik tiez laminatovy to je ten prechod zo sadilka este by tam mal byt vpredu uzky blatnik nie siroka lopata tiez laminatovy nie umele vylisky tieto rozumi mam od stareho jawaka ktori ich jazdil asi od 75 r. tamto su na obrazku blatniky z tatrana??myslim tie oble.ale nechcem sa v nicom hadat dam si poradit iba mam svoj nazor

KTM-FAN, 01.04.2010 14:40
No ono podla blatnikov je to tazko rozlisovat - jednak ich mohol kto ako chcel pomenit - a hlavne je rozdiel medzi seriovkou a tovarenskou.

Ked na sadochoch boli este plechove blatniky - tovarensky uz mali plast (samozrejme zo zapadu).
A zadny laminatovy mala vacina seriovych tramvajov.

Vravis ze mas ESTE laminatovu nadrz - ale ved ta sa davala na vsetky tramvaje a aj centraly ( tie neviem ci vsetky).

Pred tym sadoch mal cervenu (tusin zeleznu) a neskor cisto hlinikovu nadrz. - az potom prisli laminatove ...

Najlepsie je vidno z tej fotky z ISDT 1979 - vtedy mali reprosi starsi model od toho tvojeho. Tvoja ani zdaleka nieje 1978 - odhadujem tak 1982-1984.

KTM-FAN, 01.04.2010 15:12
Tu mas tramvaj zo 6D 1984,

http://digilander.libero.it/cuoccimix/500enduro6d-1984.jpg

Ta tvoja ma od tejto dokonca novsie zadne tlmice ;)
Takisto sa este nepouzivali hranate tabulky - ale ta moze byt tiez vymenena ;)

blatosplech, 12.04.2010 12:15

Nádhera,zatlačil som slzičku a zaspomínal,
Čo dodať, nech ti slúži dlho a k spokojnosti,je to kus histórie...

Pridať príspevok môže len registrovaný člen!

<<   September 2019   >>

PoUtStŠtPiSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Čo nás čaká najbližšie

cal_icon 21.09.2019
MM SR Countrycross + Quad
Morovno
cal_icon 22.09.2019
MM SR Countrycross dvojíc
Morovno
cal_icon 06.10.2019
MM SR MX OPEN
Šenkvice
...ďalšie udalosti

Reklama

Fotka týždňa

Fotka mesiaca

Komentáre Staršie fotky