Všetky články Rozhovory Reportáže Bleskovky Technika a údržba Novinky Pozvánky Výživa a zdravie Škola jazdenia

SPONZORI

logo

Countrycross Družstevná pri Hornáde - 10.9.2006

Pridané 07.09.2006 16:42, autor Ifk0, prečítané 17764x

KS MOTO TEAM pozýva priaznivcov terénnych motocyklov na COUNTRY CROSS DRUŽSTEVNÁ PRI HORNÁDE. Dátum konania: 10.9.2006, registrácia jazdcov začína o 8:00, tréningy cca o 9:30. Miesto konania: Družstevná pri Hornáde, časť Tepličany, za JRD, bližšie informácie na tel. čísle 0908972919. Na podujatí bude jazdiť aj Peter Podhorský, účastník Majstrovstiev sveta v endure Krompachy 2006!